Mokytojai

Mokytojai 20132013-2014 m.m.

VSkl (28)2014-2015 m.m.

Skl (14)

2015-2016 m.m.

 

2018-2019 m. m. mokykloje dirba 65 pedagogai,
iš jų ekspertų  – 1; mokytojų metodininkų  – 10; vyresniųjų mokytojų  – 46; mokytojų  – 8.

 

Dalykinės metodinės grupės:
• rūpinasi moksleivių ugdymo kokybe;
• aprobuoja dalykų mokytojų parengtas individualizuotas ugdymo programas;
• skatina mokytojus plėsti pedagoginę kompetenciją (naudoti ugdymo procese pažangiausius pedagoginius ugdymo metodus; diegti ugdymo procese aktyviausius metodus; dalintis gerąja pedagogine darbo patirtimi ir kvalifikacijos kėlimo kursuose įgytomis žiniomis bei rekomendacijomis);
• analizuoja moksleivių pasiekimus ir pažangą;
• mokslo metų pabaigoje renka dalykinio metodikos ratelio pirmininką ir sekretorių;
• tvarko metodinių grupių dokumentaciją;
• teikia rekomendacijas mokytojams atestuotis.

 

Pradinio ugdymo mokytojų metodinė grupė
Natalija Buržinskajapradinio ugdymo vyr. mokytoja
Tatjana Talvaišienėpradinio ugdymo mokytoja
Liudmila Janushkevich pradinio ugdymo vyr. mokytoja
Olga Borkovskapradinio ugdymo mokytoja
Krestina Kovalevskajapradinio ugdymo vyr. mokytoja
Irina Liubinskapradinio ugdymo vyr. mokytoja
Irena Milevskajapradinio ugdymo vyr. mokytoja
Natalija Valerina
pradinio ugdymo mokytoja
Liucija Stasilopradinio ugdymo vyr. mokytoja
Oksana Girdvainienėpradinio ugdymo vyr. mokytoja
Dorinio ugdymo ir socialinių mokslų  mokytojų metodinė grupė
Regina Dingelienėgeografijos vyr. mokytoja
Tanita Eikštaitėistorijos vyr. mokytoja
Tatjana Gultiajevatikybos vyr. mokytoja
Olga Milinkevičtikybos mokytoja
Zina Piličiauskienėetikos vyr. mokytoja
Asta Pakalnienėgeografijos vyr. mokytoja
Ingrida Ivanavičėistorijos mokytoja
Vilma Žemaitytėistorijos vyr. mokytoja
Lietuvių kalbos mokytojų metodinė grupė
Odeta Bazarnienėlietuvių kalbos vyr. mokytoja
Jūratė Čiburaitė-Šarmavičienėlietuvių kalbos mokytoja
Vida Riaubaitė-Juknevičienėlietuvių kalbos vyr. mokytoja
Sandra Gudeliūnienėlietuvių kalbos vyr. mokytoja
Vilma Veličkienėlietuvių kalbos mokytoja
Nomeda Žygelienėlietuvių kalbos mokytoja
Aušra Dambrauskienėlietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Gintautas Braškus lietuvių kalbos mokytojas metodininkas
Helena Žukovskalietuvių kalbos vyr. mokytoja
Gimtosios kalbos mokytojų metodinė grupė
Jelena Fomenkorusų kalbos vyr. mokytoja
Jelena Glušakovarusų kalbos vyr. mokytoja
Svetlana Švaikorusų kalbos mokytoja ekspertė
Užsienio kalbų mokytojų metodinė grupė
Karina Karadžovienėanglų kalbos mokytoja
Aneta Komisarovienėanglų kalbos mokytoja
Natalija Nazimovaanglų kalbos vyr. mokytoja
Liudmila Poviliūnienėanglų kalbos vyr. mokytoja
Angelina Uglovskajaanglų kalbos vyr. mokytoja
Tiksliųjų ir gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė
Galina Anisimovamatematikos mokytoja metodininkė
Nadežda Beliajevamatematikos mokytoja metodininkė
Jelena Jermolenkobiologijos vyr. mokytoja
Oksana Lukšainformacinių technologijų vyr. mokytoja
Liudmila Michailovskajamatematikos vyr. mokytoja
Aleksandr SosnovskijIT specialistas
Alevtina Strumilienėmatematikos vyr. mokytoja
Jelena Tiurinabiologijos vyr. mokytoja
Asta Pakalnienėgeografijos vyr. mokytoja
Kristina Zmitrovičfizikos vyr. mokytoja
Kūno kultūros ir technologijų mokytojų metodinė grupė
Vadimas Alperavičiuskūno kultūros vyr. mokytojas
Ala Baldovskajatechnologijų vyr. mokytoja
Genadij Beliavskijtechnologijų vyr. mokytojas
Valentina Suravniovakūno kultūros mokytoja metodininkė
Menų mokytojų ir neformalaus švietimo vadovų metodinė grupė
Tatjana Balkuvienėmuzikos mokytoja metodininkė
Vladimir Blizgunovmuzikos vyr. mokytojas
Aleksandras Ogureckismuzikos vyr. mokytojas
Dorota Šaripašokių mokytoja
Pavelas Šimanas
dailės mokytojas metodininkas
Natalija Yakoveršokių vyr. mokytoja
Agnė Petrulėšokių vyr. mokytoja
Jelena Karalienėmuzikos vyr. mokytoja
Stanislovas Karaliusmuzikos vyr. mokytojas
Liudmila Urbanovičdailės vyr. mokytoja

 

 

Kontaktai

Vilniaus „Saulėtekio“ mokykla-daugiafunkcis
centras


Kaminkelio g. 10, Vilniaus m.,
Vilniaus m. sav., LT-02182
Telefonas: (8 5) 2695522
El. paštas: rastine@sauletekio.vilnius.lm.lt

Parašyk mums

Pamokų laikas

1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:20 - 11:05
4. 11:30 - 12:15
5. 12:30 - 13:15
6. 13:25 - 14:10
7. 14:20 - 15:05
8. 15:15 - 16:00