Dėkojame spektaklio „Aktoriaus Bombos svajonė” dalyviams!

Scenarijaus autorė ir režisierė Tatjana Balkuvienė

Garso režisierius Vladimir Blizgunov

Kostiumai – Valentina Stasilovič, Veslava Kološevska

Studijų vadovai:
Tatjana Balkuvienė
Vladimir Blizgunov
Agnė Juškaitė
Stanislovas Karalius
Jelena Karalienė
Liudmila Urbanovič
Aleksandras Ogureckis
Liudmila Janushkevich
Vilija Šalamova
Valentina Suravniova

Spektaklio rengimo grupė:
Jelena Fomenko
Sandra Gudeliūnienė
Angelina Uglovskaja
Ingrida Vilkienė
Ronaldas Račinskas

Spektaklyje vaidino 140 mokyklos mokinių:

1a
Bernatavičiūtė Karina
Ivaško Aleksandra
Kamneva Anastasija
Radzina Tatjana
Salatinskij Artiom

1b
Čikunovaitė Diana
Pervuškina Gabrielė
Suboč Leonard

2a
Baidanaitė Laura
Gorbačova Karina
Černilova Anastasija
Kopančukov Dominik
Misiun Sabrina
Pečnikova Anastasija
Svilaitė Marija
Šablinskaitė Gabrielė
Šablinskas Darius
Zarakovskij Daniel

2b
Bartaševič Daniel
Bogdanovič Marina
Bogdanovič Ona
Davydov Denis
Frolov Ivan
Istomina Sofja
Juškaitė Kamelija
Kazak Artur
Kulpa Izabela
Lapėnis Vitalijus
Naruškevič Darja
Osipov Nikita
Rutkovskij Daniel
Sidorova Anastasija
Tiukša Deividas

3a
Čerkašina Aleksa
Junda Agnieška
Kudriašova Valerija
Patašonok Kamilija
Savina Julija
Spuls Leonidas
Šablinskij Dan
Šunina Valerija
Urbanovič Valerija
Vetoškina Sofija

3b
Alekberovaitė Adriana
Kovaliova Liubov
Putytė Violeta

4a
Bogačionok Karina
Bžozovskij Vladislav
Galin Greta
Ivanovskij Dominik
Jatkevičius Justas
Laletina Diana
Leckas Edvinas
Pilžis Alan
Počebut Agata
Radeckas Edmundas
Slugevič Jekaterina
Trumpakojytė Karina
Zubkova Anastasija

4b
Černilova Tatjana
Dubovskaja Katrina
Paškevič Erika
Perednytė Karina
Ščeglova Viktorija
Koinov Denis
Alekna Edvin

5mch
Čiursina Anastasija
Devkš Aleksej
Pashchenkova Ekaterina
Smirnova Arina
Stogova Erika
Tarasenko Glorija

5md
Azarionok Anastasija
Bernotaitė Sonata
Karčiauskaitė Karolina
Pavinič Kristina
Saniuk Marta
Šukevič Alina

6mch
Banelytė Marijana
Drozd Vitalija
Konopackytė Viktorija
Kučinskaja Karolina
Minajeva Veronika
Sidorova Viktorija
Solovjova Julija
Tarasiuk Karolina

6md
Aleknaitė Laura
Kraulaidytė Lijana
Martyniuk Jekaterina
Matuševa Aleksandra

7chd
Charitonov Igor
Istomin Robert
Slabov Danila
Stech Nikita

7mch
Barkovskaja Agata
Baslyk Svetlana
Berlinskas Aleksandras
Demidovič Artemij
Fiodorov Artiom
Kokorin Maksim
Tamilina Inesa
Tarasėvič Diana
Vitkovskis Arnoldas

8md
Glužniova Jekaterina
Lialko Beata
Sedova Jekaterina
Syrcova Sulamita
Smirnova Anastasija
Stech Alina
Šarandina Valerija
Šukevič Karina
Voronovič Veronika

10md
Dubinina Aleksandra
Gicevič Konstantin
Goloviuk Marija
Ivaškevičiūtė Viktorija
Jankoit Adelija
Kulpa Ernestas
Mlynovskij Robert
Ševelenko Pavel

10d
Andrejevas Ernestas
Šlimas Denisas
Traskovskij Martynas

11d
Kachovič Vladislav
Mickevič Dmitrij
Tomaševič Vladislav

11md
Bogdanova Anastasija
Denidovič Anastasija
Kravcova Viktorija
Leonovič Margarita
Lisogor Sergej
Moisėjeva Darina
Pavlovič Aleksandra
Sokolovskaja Anastasija
Staknytė Gabrielė
Stupak Ernest
Šlimas Andrius

12f
Vasilevskij Vladislav

12 h
Ulevska Julija

Absolventė Agnieška Polito

Tėvai:
Natalija Valerina
Larisa Mazurok
Andrej Alekberov
Viktor Kirilov

Kontaktai

Vilniaus „Saulėtekio“ mokykla-daugiafunkcis
centras


Kaminkelio g. 10, Vilniaus m.,
Vilniaus m. sav., LT-02182
Telefonas: (8 5) 2695522
El. paštas: rastine@sauletekio.vilnius.lm.lt

Parašyk mums

Pamokų laikas

1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:20 - 11:05
4. 11:25 - 12:10
5. 12:30 - 13:15
6. 13:25 - 14:10
7. 14:20 - 15:05
8. 15:15 - 16:00