Lietuvos rusų dramos teatre pristatytas projektas „Tautinių mažumų meninė kultūra“

Sausio 11-ąją- netradicinę ugdymo dieną  Lietuvos rusų dramos teatre pristatytas įspūdingas mūsų mokyklos  projektas „Tautinių mažumų meninė kultūra“, kurio tikslas-skatinti mokyklos bendruomenę puoselėti ir saugoti įvairių tautų  meną , ugdyti toleranciją  daugiakultūrinėje mokyklos erdvėje.

Tą dieną į rusų dramos teatrą susirinkę bendruomenės nariai klausėsi įvairiomis kalbomis atliekamų dainų bei inscenizacijų, grožėjosi įvairių tautų šokiais.

Muzikinius kūrinius scenoje atliko Jaunučių muzikos studijos ,,Abra Kadabra“ dalyviai, kurių vadovė muzikos mokytoja Tatjana Balkuvienė, vokalo studijos dalyviai, kurių vadovė Tatjana Sotnikova, šokio studijos ,,Volungė“ dalyviai, kurių vadovė Vitalija Ivinskis.

Scenoje dainavo ir mokyklos mokytojai, kurie atliko garso ir įrašų studijos vadovo Vladimir Blizgunov meninę kompoziciją ,,Gyvenimo prasmė“. Pradinio ugdymo mokytoja Liudmila Janushkevich, šiuolaikinės studijos vadovas Aleksandras Ogureckis, muzikos mokytojos Tatjana Balkuvienė ir Tatjana Sotnikova, garso ir įrašų studijos vadovas Vladimir Blizgunov scenoje atliko tautinių mažumų dainas.

Renginį vedė direktorės pavaduotoja ugdymui Vilma Veličkienė ir vyresn. biologijos, chemijos  mokytoja Jelena Tiurina. Padėkos žodžius  visiems dalyviams išsakė mokyklos direktorė Reiza Zinkevičienė.

Mūsų mokykla unikali tuo, kad joje mokosi net vienuolikos tautybių mokiniai. Mokykloje  yra susiformavęs kultūrinis ir tautinis daugiasluoksniškumas, kuris ir yra išskirtinis bruožas, kurį mes puoselėjame ir norime parodyti visiems.

Vyresn. lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Čiburaitė-Šarmavičienė

Kontaktai

Vilniaus „Saulėtekio“ mokykla-daugiafunkcis
centras


Kaminkelio g. 10, Vilniaus m.,
Vilniaus m. sav., LT-02182
Telefonas: (8 5) 2695522
El. paštas: rastine@sauletekio.vilnius.lm.lt

Parašyk mums

Pamokų laikas

1. 08:30 – 09:15
2. 09:25 – 10:10
3. 10:20 – 11:05
4. 11:30 – 12:15
5. 12:35 – 13:20
6. 13:30 – 14:15
7. 14:20 – 15:05
8. 15:15 – 16:00