,,Tyrinėjimo menas“ ir vėl mūsų mokykloje

Mūsų mokykla  jau antrus metus iš eilės dalyvauja projekte ,,Tyrinėjimo menas“, kurio metu  ugdomas mokinių ir mokytojų kūrybingumas,bendradarbiavimas, lyderystė, iniciatyvumas, kritinis mąstymas, sprendžiami konkretūs mokymosi iššūkiai, kuriami ir išbandomi dalykų integravimu, tyrinėjimu ir problemų sprendimu pagrįsti ugdymo metodai. Pasitelkiamas kūrybiškas, tyrinėjimu, patirtimi ir jos refleksija bei savarankiškumu pagrįstas mokymosi procesas, kuris suteikia erdvę klausti, ieškoti, abejoti, išbandyti, bendradarbiauti bei kurti.

Lakričio 13d. mokyklos aktų salėje įvyko projekto ,,Tyrinėjimo menas“ pristatomasis renginys. Renginyje dalyvavo mokyklos mokytojai, mokiniai, kūrėjos: Inesa Adamonytė  ir Viola Klimčiauskaitė .
Praėjusiais metais projekte dalyvavusi 6chd klasė-  ,,Tyrinėjanti klasė“  perdavė savo estafetę šiais mokslo metais 8mch klasės mokiniams.
 Šiais metais projekte dalyvauja: vyresn. lietuvių kalbos mokytoja Loreta Sirgidienė, vyresn. lietuvių kalbos mokytoja Vida Riaubaitė-Juknevičienė, vyresn. rusų kalbos mokytoja Liliana Čiuprinikova, vyresn. lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Čiburaitė-Šarmavičienė, vyresn. chemijos mokytoja Larisa Moskaliova, fizinio ugdymo mokytojas Jurijus Kleimionovas, muzikos mokytoja Tatjana Sotnikova, vyresn. anglų kalbos mokytoja Liudmila Poviliūnienė, psichologė Viktorija Slavnova.  Už projekto įgyvendinimą mokykloje atsakinga direktorės pavaduotoja ugdymui Vilma Veličkienė, ,,Mokinių tyrinėjimo projekto“ kuratorė – Karina Karadžovienė, ,,Mokytojų klubo“ kuratorė – Ieva Vėtienė.
Jūratė Čiburaitė-Šarmavičienė

Kontaktai

Vilniaus „Saulėtekio“ mokykla-daugiafunkcis
centras


Kaminkelio g. 10, Vilniaus m.,
Vilniaus m. sav., LT-02182
Telefonas: (8 5) 2695522
El. paštas: rastine@sauletekio.vilnius.lm.lt

Parašyk mums

Pamokų laikas

1. 08:30 – 09:15
2. 09:25 – 10:10
3. 10:20 – 11:05
4. 11:30 – 12:15
5. 12:35 – 13:20
6. 13:30 – 14:15
7. 14:20 – 15:05
8. 15:15 – 16:00