Mokytojai

 

2021-2022 mokslo metai

SCAN_20190405_111827879

 

2017-2018 mokslo metai

SCAN_20190405_111635746

2016-2017 mokslo metai

2022-2023 m. m. mokykloje dirba 66 mokytojai.

Iš jų: ekspertas – 1; metodininkai – 7; vyresnieji mokytojai – 49; atestuoti mokytojai – 9.

Mokyklos-daugiafunkcio centro metodinei veiklai organizuoti ir koordinuoti sudaromos dalykų metodinės grupės.

Metodinės grupės skirtos mokytojams kartu su pagalbos specialistais pasirengti ugdyti mokinius, plėtoti mokytojų profesinės veiklos kompetencijas, suderintas su Mokyklos-daugiafunkcio centro strateginiais tikslais, mokyklos veiklos įsivertinimo  prioritetais, siekiant mokinių kokybiško ugdymo bei Mokyklos-daugiafunkcio centro veiklos tobulinimo. Metodinės grupės nariai yra vieno ar kelių mokomųjų dalykų mokytojai. Metodinei grupei vadovauja ir jos veiklą organizuoja grupės narių išrinktas vadovas. Metodinių grupių veikla organizuojama pagal metodinės tarybos nustatytus veiklos prioritetus. Ją koordinuoja Mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pavaduotojai ugdymui.

Mokykloje veikia šios dalykinės metodinės grupės:

Pradinio ugdymo mokytojų metodinė grupė
Natalija Buržinskajapradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Natalija Šablinskajapradinio ugdymo mokytoja
Liudmila Janushkevich pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Jelena Krylovapradinio ugdymo mokytoja
Krestina Kovalevskajapradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Irina Liubinskapradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Irena Milevskajapradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Natalija Valerina
pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Liucija Stasilopradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Yana Khaniukovapradinio ugdymo mokytoja
Dorinio ugdymo ir socialinių mokslų  mokytojų metodinė grupė
Tanita Eikštaitėistorijos vyresnioji mokytoja
Tatjana Gultiajevatikybos vyresnioji mokytoja
Vilma Žemaitytėistorijos vyresnioji mokytoja
Zina Piličiauskienėetikos vyresnioji mokytoja
Vilma Žemaitytėgeografijos mokytoja
Ingrida Ivanavičėistorijos mokytoja metodininkė
Lietuvių kalbos mokytojų metodinė grupė
Odeta Bazarnienėlietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
Jūratė Čiburaitė-Šarmavičienėlietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
Vida Riaubaitė-Juknevičienėlietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
Helena Žukovskalietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
Vilma Veličkienėlietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
Ieva Vėtienėlietuvių kalbos  mokytoja
Aušra Dambrauskienėlietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Loreta Sirgidienėlietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
Jolanta Kadelskienė

Ala Lavrenova

lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

 

 

Gimtosios kalbos mokytojų metodinė grupė
Nadežda Aksionovarusų kalbos mokytoja metodininkė
Liliana Čiuprinikova
rusų kalbos vyresnioji mokytoja
Jelena Glušakovarusų kalbos vyresnioji mokytoja
Svetlana Švaikorusų kalbos mokytoja ekspertė
Užsienio kalbų mokytojų metodinė grupė
Karina Karadžovienėanglų kalbos  vyresnioji mokytoja
Aneta Komisarovienėanglų kalbos vyresnioji mokytoja
Angelina Uglovskajaanglų kalbos vyresnioji mokytoja
Liudmila Poviliūnienėanglų kalbos vyresnioji mokytoja
Jekaterina Lebedevaanglų kalbos mokytoja
Tiksliųjų ir gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė
Galina Anisimovamatematikos mokytoja metodininkė
Diana Rusinabiologijos mokytoja
Larisa Moskaliovachemijos vyresnioji mokytoja
Oksana Lukšainformacinių technologijų vyresnioji mokytoja
Liudmila Michailovskajamatematikos vyresnioji mokytoja
Kristina Zmitrovičfizikos vyresnioji mokytoja
Alevtina Strumilienėmatematikos vyresnioji mokytoja
Fizinio ugdymo ir technologijų mokytojų metodinė grupė
Vadimas Alperavičiusfizinio ugdymo vyresnysis mokytojas
Ala Baldovskajatechnologijų vyresnioji mokytoja
Genadij Beliavskijtechnologijų vyresnysis mokytojas
Valentina Suravniova

Daiva Mažylytė

Jurijus Kleimionovas

Oleksandra Zhara

fizinio ugdymo mokytoja metodininkė

technologijų mokytoja

fizinio ugdymo mokytojas

technologijų mokytoja

Menų mokytojų ir neformalaus švietimo vadovų metodinė grupė
Tatjana Balkuvienėmuzikos mokytoja metodininkė
Vladimir Blizgunovmuzikos vyresnysis mokytojas
Aleksandras Ogureckismuzikos vyresnysis mokytojas
Sergejus Skripčenkošokių mokytojas
Pavelas Šimanas
dailės mokytojas metodininkas
Tatjana Sotnikovamuzikos mokytoja
Oleksandra Zharadailės mokytoja
Stanislovas Karaliusmuzikos vyresnysis mokytojas
Vilija Šimašiūtėpriešmokyklinės grupės vyresnioji mokytoja
Oksana Borodinapriešmokyklinės grupės mokytoja
Žana Kulešpriešmokyklinės grupės mokytoja
Jelena Fatejevapriešmokyklinės grupės vyresnioji mokytoja

 

 

 

 

Kontaktai

Vilniaus „Saulėtekio“ mokykla-daugiafunkcis
centras


Kaminkelio g. 10, Vilniaus m.,
Vilniaus m. sav., LT-02182
Telefonas: (8 5) 2695522
El. paštas: rastine@sauletekio.vilnius.lm.lt

Parašyk mums

Pamokų laikas

1. 08:30 – 09:15
2. 09:25 – 10:10
3. 10:20 – 11:05
4. 11:30 – 12:15
5. 12:35 – 13:20
6. 13:30 – 14:15
7. 14:20 – 15:05
8. 15:15 – 16:00